Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
10:39 AM Українознавча гра «Соняшник». |
З метою формування в учнів Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів системи знань світового рівня, підвищення мотивації й зацікавленості в навчанні, поглиблення знань з української мови і літератури, історії України, виховання почуття патріотизму, 1-го березня була проведена Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник – 2018».
![](http://st-school-emotg.at.ua/school/IMG_20180302_125340.jpg)
![](http://st-school-emotg.at.ua/school/IMG_20180302_130944.jpg)
У грі взяли участь 18 учнів з 3 – 11 класів.
|
Переглядів: 308 |
Додав: radiol
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|