Статистика
Онлайн всього: 2 Гостей: 2 Користувачів: 0
|
Доброю традицією Степанівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів стало проведення Олімпійського тижня. Цього року він пройшов з 06 по 10 вересня. Метою проведення цього тижня було поширення ідей олімпійського руху, формування в дітей мотивації до здорового способу життя. У рамках тижня в кожному класі були проведені Олімпійські уроки під гаслом "Діти - олімпійська надія України". Турнір з міні-футболу пройшов між 6 - 11 класами. Учні початкових класів змагалися в спортивній естафеті "Маленькі олімпійці", під час якої продемонстрували свої спортивні здібності, згуртованість та дружбу. Були переглянуті пізнавальні відеофільми про Олімпійські ігри. Юнаки закладу змагалися в підтягуванні на перекладині, продемонструвавши неабияку силу. 5 - 7 класи показали свою п
...
Читати далі »
Переглядів:
132
|
Додав:
radiol
|
Дата:
2021-09-17
|
| |
|
|