Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
17 вересня 2021 року учні Степанівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів долучилися до щорічної міжнародної акції Всесвітній день прибирання "World Cleanup Day" в Україні. Учні прибрали територію біля пам'ятника загиблим воїнам, місцевого парку, стадіону.
Закликаємо всіх небайдужих жителів громади долучитися до акції.
&nbs
...
Читати далі »
Переглядів:
112
|
Додав:
radiol
|
Дата:
2021-09-18
|
| |
|
|