Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Протягом 15-17 вересня рекреація першого поверху закладу палахкотіла різнобарв'ям кольорів. А все тому, що учні закладу продемонстрували свої здібності, вміння, почуття прекрасного і вкотре підтвердили, що Україна - найпрекрасніша країна, взявши участь у виставці композицій "Барви рідного краю".
![](http://st-school-emotg.at.ua/sport/IMG-1b8b2288b405197d3e37430e9b19dc58-V.jpg)
...
Читати далі »
Переглядів:
106
|
Додав:
radiol
|
Дата:
2021-09-27
|
| |
|
|