Статистика
Онлайн всього: 4 Гостей: 4 Користувачів: 0
|
11:06 AM "Барви рідного краю" |
Протягом 15-17 вересня рекреація першого поверху закладу палахкотіла різнобарв'ям кольорів. А все тому, що учні закладу продемонстрували свої здібності, вміння, почуття прекрасного і вкотре підтвердили, що Україна - найпрекрасніша країна, взявши участь у виставці композицій "Барви рідного краю".
![](http://st-school-emotg.at.ua/sport/IMG-1b8b2288b405197d3e37430e9b19dc58-V.jpg)
![](http://st-school-emotg.at.ua/sport/IMG-80dcb078859710ca3280a91eb25d6ca0-V.jpg)
![](http://st-school-emotg.at.ua/sport/IMG-d32ca462ee3acc641cf65bf53bd8f230-V.jpg)
|
Переглядів: 107 |
Додав: radiol
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|