Статистика
Онлайн всього: 4 Гостей: 4 Користувачів: 0
|
10:52 AM Свято першого дзвоника |
Першого вересня наш заклад знову наповнився веселим гамором, а класи радо зустрічали святково одягнених і усміхнених школярів. Хтось з них прийшов до рідної школи удруге, втретє, вчетверте…, ну а хтось – востаннє чи вперше.
Цього дня представники учнівської молоді стали головними дійовими особами свята, одразу по закінченні якого розпочнуться нелегкі і відповідальні, але цікаві й насичені подіями навчальні будні.
В урочистій церемонії першого дзвоника взяли участь заступник голови Ємільчинської селищної ради Онищук О.В. та староста Степанівського старостинського округу Осадчук К. М., які привітали учнів з початком нового навчального року і з Днем знань.
![](http://st-school-emotg.at.ua/sport/3.jpg)
![](http://st-school-emotg.at.ua/sport/5.jpg)
|
Переглядів: 112 |
Додав: radiol
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|